Vyzkoušeli jste DVD s jógou pro lepší náladu?

Mít neustále dobrou náladu a cítit se v dokonalé rovnováze nejen fyzicky, ale především i psychicky, je pro drtivou většinu lidí složitý úkol, na jehož splnění nemají dostatek síly ani energie. Zkrátka ne vždycky to jde, a proto je tu dnešní článek, ve kterém vám představíme šikovná DVD, která vás pozvednout hlavně na duchu. Ačkoli si to možná neuvědomujete, i psychická stránka se výrazně podepisuje na vašem jednání, chování i náladách. Zamysleli jste se někdy nad tím, že i s tímto problémem vám může pomoci oblíbená jóga? Pokud ne, pak věřte, že jóga může být vaším zachráncem i v tom nejhektičtějším období vašeho života.

Znáte hormonální jógu na DVD?

Slyšíte pojem hormonální jóga poprvé a nevíte, co si pod tím vlastně představit? Mezi ženami často kolují různé hrůzy pojící se k užívání hormonální antikoncepce. Vzhledem k tomu, kolik žen je užívá – a možná mezi ně patříte i vy – je dnešní článek důležitý a rozhodně byste si jej měli alespoň přečíst, ať už se ve finále rozhodnete jakkoli. A právě těmto ženám může hormonální jóga pomoci. Užíváte-li hormonální antikoncepci a občas máte sami ze sebe divný pocit, cítíte se jinak či zkrátka špatně, určitě se nebraňte cvičení jakéhokoli typu jógy. Ideálním společníkem vám může být DVD s ideální jógou, kterou zrovna potřebujete.

2x zajímavé DVD s jógou

Hned první DVD, o kterém se vám zmíníme, si dovolíme doporučit především těm, jež žijí hektický život. Co si budeme nalhávat – jóga není chvilková záležitost, a když už si na ní zajdete, není to otázka pár minut. Pokud se na hodinu jógy dostanete jen cestou z práce, a proto se jí raději věnujete doma, vyzkoušejte 20 minutové sekvence určené pro ranní, odpolední a večerní cvičení jógy. Další DVD je vhodné pro nastávající maminky. Těhotné jistě vědí, kolik stresu a starostí zažívají každý den, k tomu všemu zažívají všechno nové a s tím je třeba se vyrovnat. Není žádným tajemstvím, že je jóga pro těhotné více než vhodná! Toto DVD posílí vaše tělo, přičemž se soustředí na pánevní oblast, obnoví vaší sílu a poskytne vám celkový relax.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *