Kalhoty na jógu 3x jinak, aneb když je kvalita a pohodlí na prvním místě!

Kalhoty na jógu rozhodně nepatří mezi nejlevnější záležitost, a proto je velice důležité přistupovat k jejich výběru s rozmyslem. Záleží-li vám na kvalitě a chcete si při cvičení dopřát pohodlí, měli byste si nechat dostatek času pro správný výběr. V dnešním článku vám představíme potažmo i doporučíme tři typy kalhot vhodných pro cvičení jógy, se kterými můžete s klidným srdcem vyrazit na hodinu, aniž byste tak sami sebe odsoudili k nepříjemnému tlačení, škrábání či zařezávání. Stojíte-li právě před výběrem, nechte se naším článkem inspirovat!

Legíny nabízející příjemný vzhled i dostatek pohodlí

Legínám jsme se již věnovali v některém z předchozích článků, ovšem i dnes je musíme zmínit. Obecně se legíny hodí spíše pro hubenější nadšence jógy, kteří se bez obav ukážou v upnutém modelu. První typ legín nedisponuje vysokým pasem, ovšem i přesto jsou dostatečně pohodlné, zároveň vás nikde nebudou škrtit či jiným způsobem dráždit. Díky barevnému provedení – tmavé legíny s černými pruhy našitými na bocích – vaše nohy získají krásnou štíhlost, což jistě oceníte. Co se složení látky týče, potěší vás 92% bio bavlny a 8% elastanu. I druhý kousek je vzhledově přitažlivý a již na první pohled poznáte, že v nich nebudete mít problém s kdejakou ásanou. Kalhoty jsou krásně heboučké, prodyšné, dokonale se přizpůsobí vaší postavě a nikde vás nebudou tlačit, škrtit ani se vám nikam zařezávat. Díky zvýšenému pasu, kterým se tyto legíny pyšní, se nemusíte bát, že vám při cvičení nepolezou záda ani břicho.

Moderní volné kalhoty

Nemáte-li legíny příliš v oblibě, jistě vám uděláme radost naším třetím tipem, který se týká volných kalhot na cvičení. Vyznačují se vysokým pasem, který si můžete dle vlastní libosti nastavit tak, jak budete potřebovat. Ačkoli vypadají velice volně, nemusíte se bát, že by vám při cvičení a konkrétně u některých ásan klouzaly po nohách. Díky zúžení pod koleny zůstanou přesně tam, kde je chcete mít. Ptáte-li se na složení, i v tomto případě můžete být potěšeni, neboť moderní volné kalhoty vyrobené z blankytně modré látky disponují složením 92% bio bavlna a 8% elastan.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *