Není podložka jako podložka, aneb která je ta pravá právě pro vás?

Jóga je stále oblíbenější aktivita, které se věnují malí i velcí, mnozí z vás jen chvíli, jiní naopak celý život. Pokud i vás jóga doprovází již nějaký ten pátek, měli byste myslet na správný výběr podložky, neboť právě ona hraje důležitou roli. Vyberete-li si správně, získáte šikovného pomocníka, díky kterému se józe budete moci věnovat nejen v pohodlí vašeho domova, ale s klidným srdcem i venku v parku, na louce či někde u vody. Před nákupem konkrétní podložky je třeba vědět, k čemu vám má sloužit a co od ní vlastně očekáváte.

Podložka nejen pro začátečníky

Začátky nejsou nikdy lehké a ani v józe tomu není jinak. Pokud s jógou teprve začínáte, bude vám nějakou dobu trvat, než si zvyknete na tlak v kolenou, který ale časem odezní. Ideální volbou nejen pro začátečníky, ale i starší nadšence pro jógu, je měkká a minimálně 5 mm tlustá podložka, která vám pomůže zmírnit bolestivé začátky. Jednou z největších výhod jógy je fakt, že neomezuje věkem. Díky tomu se jí mohou věnovat i děti, zvláště ty, které chvíli nevydrží na jednom místě. Máte-li doma malého neposedu, neměli byste dlouho otálet a s jógou ho seznámit. Vybrat podložku pro děti není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Každý svědomitý rodič chce pro své dítko jen to nejlepší, proto věnujte pozornost nejen materiálu, ale i zajímavé barvě, díky které si váš prcek jógu jistě zamiluje.

Podložka pro zkušené, kteří vědí, co chtějí

Stala se jóga neodmyslitelnou součástí vašeho života? Znáte nejen základy, ale i pokročilé kroky? Pak i vy jistě chcete kvalitní podložku, se kterou si chvilky strávené cvičením jógy ještě více užijete. Ideální volbou právě pro vás je jednoznačně jutová podložka z ekologického materiálu, který vám zaručí snadnou údržbu – budete-li potřebovat, stačí podložku vyprat. Je jóga součástí vašeho života a neumíte si představit, že byste se jí kupříkladu na dovolené museli úplně vzdát, neboť by se vám vaše podložka nevešla do kufru? Pro takové chvíle můžete sáhnout po cestovní podložce, která vám sice neposkytne takový komfort, na který jste zvyklí, ale pokud se jógy nechcete vzdát, na pár dní strávených u moře či někde na chatě vám jistě bohatě postačí. Hravě se vejde i do menších zavazadel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *