Přemýšlíte o koupi cihličky na jógu?

Pomůcky na jógu sice nejsou nezbytností, bez které byste se této oblíbené aktivitě nemohli s radostí a chutí věnovat, i přesto není od věci nad pořízením některých z nich alespoň pouvažovat. Jednou z pomůcek, která rozhodně stojí za uvážení, je cihlička na jógu, se kterou je mnohem snazší provádět určité pozice, aniž byste se ač nechtěně uchýlili ke špatnému provedení. Zvláště věnujete-li se józe doma, kde nemáte jistotu, že jakmile něco uděláte špatně, přijde za vámi instruktor, jež vás navede do správného provedení cviku. Chcete-li se navíc věnovat složitějším pozicím, díky kterým byste své zkušenosti s jógou posunuli na vyšší úroveň, neměli byste nad pořízením dvou stejných cihliček dlouho váhat.

Cihličky ze dřeva

Cihličky ze dřeva jsou jasným favoritem většiny lidí a to převážně proto, že jde o dřevo. Co si budeme nalhávat, dřevo bylo, je a bude jedním z nejoblíbenějších materiálů, které na rozdíl od těch ostatních alespoň něco vydrží. Ačkoli se jedná o těžkou pomůcku na jógu, pokud cihličky ze dřeva neplánujete nosit s sebou na lekce jógy, nemusí vás jejich váha nikterak trápit. Dřevěné cihličky jsou velice oblíbené nejen pro použitý materiál, ale také pro svůj vzhled. Dřevo je typické pro svou nezaměnitelnou patinu, se kterou získává na kráse, a ta se odráží i v těchto cihličkách. Možná i pro vás o důvod navíc, proč dát šanci cihličkám právě z tohoto materiálu. A když vás nepřesvědčí vzhled, jistě to bude úctyhodná životnost.

Volba pro ty, kterým tvrdost dřeva příliš nevoní

Spousta z vás se při pomyšlení na provedení pozic pomocí tvrdých dřevěných cihliček jen strachy ošije. Což o to, je pravda, že dřevo je tvrdé, a proto se mu hodně milovníků jógy vyhýbá. Je to i vás případ a raději byste zvolili něco měkčího? Pak i pro vás máme šikovný tip, který vás zaručeně nadchne. O něco poddajnější, ale zároveň stále pevné, jsou cihličky z tvrdé pěny či korku. Rozhodnete-li se dát šanci cihličkám z pěny, potěší vás pestrá nabídka barev, ze které si jistě dokážete vybrat. Pro jejich lehkost je s sebou můžete s klidným srdcem nosit i na hodiny jógy, aniž byste se cestou do studia prohýbaly v zádech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *